Ofis Banko Sistemi

Ofis banko sistemi pek çok şirkette kullanılan ve gelen kişileri karşılamak, ödeme almak, danışmak gibi nedenlerle kullanılan, çalışanla müşteri arasında bulunan bir çeşit mobilyadır. Giriş karşılama bankoları, ziyaretçileri/müşterileri karşılamak için personelin oturarak ya da ayakta beklediği karşılama stantlarıdır. Bu bankolar, personelin rahat edebileceği ve evrak vb. şeyleri koyabileceği şekilde tasarlanmaktadır. Gelen ziyaretçilerin de rahatça üzerinde işlem yapabileceği boyutlarda tasarlanması gereken bu bankolar, bulunduğu işletmenin logosu ya da mimarisine uygun renkleri barındırabilmektedir. Zengin Ofis Mobilyaları’ nda bu banko modelleri ahşap giriş karşılama bankosu şeklinde tasarlanmaktadır.

Banko Nasıl Seçilmeli?

Banko sistemleri, kullanılan kurumun kimliğine ve mevcut diğer mobilyalara göre seçilmelidir. Kurumun mimari çizgilerine ve ortam dekorasyonuna uygun olmalıdır. Şirket içinde kurumun kimliğini en çok yansıtan mobilya bankolardır. Çünkü şirkete adım atıldığı anda müşterileri veya ziyaretçileri karşılayacak olunan yer bankolardır. Dolayısıyla prestiji artıran kaliteli, şık ve kullanışlı bir banko seçimi önemlidir. Zengin Ofis Mobilyaları’nda şirketinize özel banko modelleri üretilmektedir. İsteğinize göre şirket logolu banko imal etmekteyiz.

Ofis Banko Fiyatları

Ofis banko fiyatları çeşitli etmenlere bağlı olarak değişmektedir. Ana materyal olarak kullanılan malzemenin özelliklerine, modellerin ölçülerine, bankonun kullanım amacına (hizmet bankosu, mağaza bankosu, kasa servis bankosu, dijital banko, raflı kasa bankosu vb..), çekmece gibi kullanım alanı sayısına, çekmecelerin kilitlenebilir oluşunu gibi diğer ekstra tüm özellikler için farklı fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.