Ofis İçin Deri Koltuklar

Ofis için deri koltuklar, ofis çalışanları için en önemli parçadır diyebiliriz. Çünkü ofisler, günün çoğunun geçirildiği yerler olup, bunun büyük bir kısmı ise ofis koltuklarında oturarak geçirilmektedir. Dolayısıyla sağlıklı bir ofis yaşamı için konforlu bir ofis koltuğu şarttır. Sağlıklı bir duruş sağlayan, sırtı ve omurları doğru şekilde destekleyen ofis koltukları ile çalışanların sağlıklarını destekleyeceğiniz gibi doğrudan iş performanslarını da etkileyebilirsiniz. Bu da doğrudan yaptığınız işin kalitesini ve verimini artırmaktadır. Ayrıca müşterileri ağırlamak için kullanacağınız ofis koltukları ile birlikte de şirket prestijinizi yükseltebilirsiniz. Zengin Ofis Mobilyaları’ nda bulunan deri ofis koltukları konforu ofisinize getirmektedir. Üretimini yaptığımız koltuklar standart şekilde omur yapısına uygun şekilde imal edilmektedir.

Ofis Deri Koltuk Modelleri

Ofis deri koltuk modellerimiz her ofisin mimarisine uyacak şekilde çeşitli tasarımda üretilmektedir. Makam odaları, sekreter odaları, ofis çalışma alanları gibi her alana uygun modellerle farklı çeşitler oluşturulmuştur. Şirket içinde rahat ve konforlu çalışma için döner koltuklar 360 derece dönebilme kapasitesine sahiptir. Bu modeller, ayarlanabilir yükseklikleri ile rahat ve konforlu olarak çalışma imkanı sağlar. Ek olarak isteyenler için sabit deri ofis çalışma koltukları da mevcuttur. Ancak bu koltuklar çoğunlukla müşteri ağırlamak amacıyla tercih edilmektedir. Firmamızda bulunan ofis deri koltuklar silinebilir/temizlenebilir özelliktedir. Dolayısı ile hangi modeli tercih ederseniz edin, ofis içi hijyeni sağlayabilir, kolayca temizleyebilirsiniz.  Farklı renk seçenekli, nakışlı veya düz model deri ofis koltuklarımız ile ofisinize şıklık ve rahatlığı bir arada katabilirsiniz.

Deri Ofis Koltuk Fiyatları

Ofis dizaynı hem iç müşteri de denen çalışanların motivasyonunu yükseltir, hem de dışarıdan gelen konukların, müşterilerin gözünde çalışma alanına gösterilen özen hakkında bilgi verir. Üstelik sadece büyük bütçelerle değil, oldukça uygun fiyatlı seçimlerle de bunu başarabilmek mümkündür. Deri kaplı oluşlarına ek olarak farklı ebatta ve farklı tasarımlarda oluşları deri ofis koltuk fiyatları arasındaki farklılığın nedenlerindendir. Her bütçeye ve ofis tasarımına uygun birbirinden farklı modeller Zengin Ofis Mobilyaları’nda yer almaktadır. Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.