Deri Ofis Koltukları

Fileli Ofis Koltukları

Ofis Koltukları

Ofis koltukları, ofis çalışanları için en önemli parçadır diyebiliriz. Çünkü ofisler, günün çoğunun geçirildiği yerler olup, bunun büyük bir kısmı ise ofis koltuklarında oturarak geçirilmektedir. Dolayısıyla sağlıklı bir ofis yaşamı için konforlu bir ofis koltuğu şarttır. Sağlıklı bir duruş sağlayan, sırtı ve omurları doğru şekilde destekleyen ofis koltukları ile çalışanların sağlıklarını destekleyeceğiniz gibi doğrudan iş performanslarını da etkileyebilirsiniz. Bu da doğrudan yaptığınız işin kalitesini ve verimini artırmaktadır. Ayrıca müşterileri ağırlamak için kullanacağınız ofis koltukları ile birlikte de şirket prestijinizi yükseltebilirsiniz. Zengin Ofis Mobilyaları’ nda bulunan deri ve fileli ofis koltukları konforu ofisinize getirmektedir. Üretimini yaptığımız koltuklar standart şekilde omur yapısına uygun şekilde imal edilmektedir.

Ofis Koltuk Modelleri

Ofis koltuk modellerimiz her ofisin mimarisine uyacak şekilde çeşitli tasarımda üretilmektedir. Makam odaları, sekreter odaları, ofis çalışma alanları gibi her alana uygun modellerle farklı çeşitler oluşturulmuştur. Şirket içinde rahat ve konforlu çalışma için döner koltuklar 360 derece dönebilme kapasitesine sahiptir. Bu modeller, ayarlanabilir yükseklikleri ile rahat ve konforlu olarak çalışma imkanı sağlar. Ek olarak isteyenler için sabit ofis çalışma koltukları da mevcuttur. Ancak bu koltuklar çoğunlukla müşteri ağırlamak amacıyla tercih edilmektedir. Firmamızda bulunan ofis koltukları deri ve fileli olarak iki şekilde mevcuttur. Bu koltuklar silinebilir/temizlenebilir özelliktedir. Dolayısı ile hangi modeli tercih ederseniz edin, ofis içi hijyeni sağlayabilir, kolayca temizleyebilirsiniz.  Farklı renk seçenekli, fileli, nakışlı veya düz model ofis koltuklarımız ile ofisinize şıklık ve rahatlığı bir arada katabilirsiniz.

Ofis Koltukları Fiyatları

Ofis dizaynı hem iç müşteri de denen çalışanların motivasyonunu yükseltir, hem de dışarıdan gelen konukların, müşterilerin gözünde çalışma alanına gösterilen özen hakkında bilgi verir. Üstelik sadece büyük bütçelerle değil, oldukça uygun fiyatlı seçimlerle de bunu başarabilmek mümkündür. Fileli, kapitone detaylı, deri kaplı oluşları ofis koltuklarının fiyatları arasındaki farklılığın nedenlerindendir. Her bütçeye ve ofis tasarımına uygun birbirinden farklı modeller Zengin Ofis Mobilyaları’nda yer almaktadır. Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.