Ofis İçin Fileli Koltuklar

Ofis koltukları, ofiste çalışanlar çok önemlidir. Çünkü ofisler, günün çoğunun geçirildiği yerlerdir ve bunun büyük bir kısmı ise ofis koltuklarında oturarak geçirilmektedir. Bundan dolayı sağlıklı bir ofis yaşamı için konforlu bir ofis koltuğu şarttır. Sağlıklı bir duruş sağlayan, sırtı ve omurları doğru şekilde destekleyen ofis koltukları ile çalışanların sağlıklarını destekleyeceğiniz gibi doğrudan iş performanslarını da etkileyebilirsiniz. Bu da doğrudan yaptığınız işin kalitesini ve verimini artırmaktadır. Zengin Ofis Mobilyaları’ nda bulunan fileli ofis koltukları konforu ofisinize getirmektedir. Üretimini yaptığımız koltuklar standart şekilde omur yapısına uygun şekilde imal edilmektedir.

Ofis Fileli Koltuk Modelleri

Ofis fileli koltuk modellerimiz her ofisin mimarisine uyacak şekilde çeşitli tasarımda üretilmektedir. Genellikle sekreter odaları, ofis çalışma alanları gibi alanlarda kullanılan farklı modellerle oluşturulmuştur. Şirket içinde rahat ve konforlu çalışma için fileli döner koltuklar 360 derece dönebilme kapasitesine sahiptir. Bu modeller, ayarlanabilir yükseklikleri ile rahat ve konforlu olarak çalışma imkanı sağlar. Ayrıca petek başlı fileli koltuk modelleri, ofiste çalışanların arkasına yaslanarak günün yorgunluğunu atması ve boynunu dinlendirebilmesine olanak tanır. Ek olarak isteyenler için sabit fileli ofis çalışma koltukları da mevcuttur. Ancak bu koltuklar çoğunlukla müşteri ağırlamak amacıyla tercih edilmektedir. Firmamızda bulunan ofis fileli koltuklar temizlenebilir özelliktedir. Dolayısı ile hangi modeli tercih ederseniz edin, ofis içi hijyeni sağlayabilir, kolayca temizleyebilirsiniz.  Farklı renk seçenekli, fileli, petek başlı fileli model ofis koltuklarımız ile ofisinize şıklık ve rahatlığı bir arada katabilirsiniz.

Fileli Ofis Koltuk Fiyatları

Ofis dizaynı hem iç müşteri de denen çalışanların motivasyonunu yükseltir, hem de dışarıdan gelen konukların, müşterilerin gözünde çalışma alanına gösterilen özen hakkında bilgi verir. Üstelik sadece büyük bütçelerle değil, oldukça uygun fiyatlı seçimlerle de bunu başarabilmek mümkündür. Fileli oluşlarına ek olarak farklı ebatta ve petek başlıklı oluşları fileli ofis koltuk fiyatları arasındaki farklılığın nedenlerindendir. Her bütçeye ve ofis tasarımına uygun birbirinden farklı modeller Zengin Ofis Mobilyaları’nda yer almaktadır. Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.