Sekreter Odaları

Sekreter odaları, makam sekreterleri için çalışma alanıdır. Ofis işlerinin sekreterlik bölümünde rahatça yürütülmesi için konforlu ve kullanışlı şekilde tasarlanmalıdır. Sekreter odaları müşteriler ve ziyaretçiler için iletişimin, danışmanın ve sekreterlik işlerinin gerçekleştiği yerdir. Şık ve konforlu bir tasarım pek tabii sekreter odaları için son derece önemlidir. Şirketi temsilen sekreter odası içerisinde bulunan ofis mobilyaları da prestiji artırmaktadır. Genel ofis dekorasyonuna uyum sağlaması da sekreter odaları için konfor kadar önemlidir.

Sekreter Odaları Nasıl Seçilir?

Sekreter odası için ofis mobilyaları seçerken en başta ürünün konforuna önem vermek gerekir. Bunun anlamı ergonomik ürünler seçilmesidir. Ergonomik ve sağlığa zarar vermeyen, insan bedenine uyumlu, kullanıcıların istedikleri şekilde ayarlayabildikleri mobilya seçimleri en iyisidir. Mobilyalar sekreterlik ofisinin çalışma amacına göre dizayn edilmelidir. Bunu yanı sıra maliyetlerin uzun vadede azaltılması için sağlam mobilya seçimi de önemlidir. Ayrıca sadece ofis çalışanlarının kullanmayacağı ve misafirlerinizin de olabileceği durumlar göz ardı edilmemelidir. Misafirlerin gelme olasılığı, kullanım amacı ve yoğunluğu göz önünde bulundurularak tercihler yapılmalıdır. Renklerin, misafirler kadar çalışanları da etkileyeceği unutulmadan uygun seçimler yapılmaya özen gösterilmelidir. Zira renklerin farklı etkileri olacağı bilimsel açıdan kanıtlanmış bir bilgidir. Tabi bu renklerin şirketin ruhunu yansıtan renkler olması da önemlidir.

Sekreter Odası Modelleri

Zengin Ofis Mobilyaları’nda sekreter odası modelleri çok çeşitlidir. Sekreter odası için firmamızda yer alan ofis mobilya takımları, farklı renk ve model seçenekleri ile beğeninize sunulmaktadır. Koltuk, masa, sehpa, komodin, kitaplık, etajer ve dosya dolabı ise ürün modeline göre değişen ölçülere sahiptir. Ofis sekreter odası modeli tercih ederken en önemlisi sekreterlik ofisine en uygun ve kullanışlı olan modeli tercih etmelisiniz.

Sekreter Odası Fiyatları

Ofis sekreterlik odası fiyatları, içerdiği parça sayısı, modeli ve işçiliği ile birlikte değişmektedir. Zengin Ofis Mobilyaları, cazip fiyatları ile geniş bir alıcı kesimine hitap etmektedir. Kaliteli kaplamaları ve fonksiyonel tasarımları ile öne çıkan ofis sekreter odası takımlarını farklı fiyat seçenekleri ile firmamızda bulabilirsiniz. Dört, beş veya altı parçadan oluşan ofis sekreter odası takımları, modeli ve kalitesi ile fiyat açısından farklılık gösterir. Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.